30-05-2022

Wij hebben wat te vieren

Wij zijn volop in beweging want dit jaar heeft ons bedrijf zowel een nieuwe locatie als een nieuwe naam gekregen! We zijn verhuisd van Breda naar Dordrecht en onze bedrijfsnaam is gewijzigd van Hydreco Geomec naar Aardyn. Uiteraard is dit iets wat we uitgebreid hebben gevierd. Op 26 april jl. heeft onze directeur, Bas van Dun, het lintje doorgeknipt, waarmee de officiële opening van ons bedrijf heeft plaatsgevonden. Naast koffie met een heerlijk Aardyn-gebakje hebben wij een receptie gehouden waar wij samen met onze gewaarde relaties en onder het genot van een lekker hapje en drankje dit heugelijke feit hebben gevierd. Aardyn B.V. heeft als doel het ontwikkelen en langjarig beheren & onderhouden van geothermische bronnen. Ons team wordt steeds verder uitgebreid en bestaat inmiddels uit meer dan 30 professionals die voortdurend bezig zijn met het verkennen, ontwerpen, realiseren en exploiteren van deze nieuwe vorm van duurzame energie. Vanuit onze nieuwe locatie èn met onze nieuwe naam bouwt ons team samen verder aan een duurzame toekomst.

Een nieuwe locatie èn een nieuwe naam!